Bugün : 23 Şubat 2019 Cumartesi
YÖNETİM KURULU
KEMAL ÇELİK
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kemal ÇELİK, 05/05/1956 tarihinde Konya Bozkır Bağyurdu köyünde doğmuştur. Küçük yaşta gurbete çıkan tipik bir Anadolu insanıdır. 
Çıraklık, kalfalık ve ustalık döneminden sonra 1978 yılında küçük bir tamirci dükkânıyla iş hayatına başlayan ÇELİK, sırasıyla tamirci dükkânını nalbura çevirmiştir.
Daha sonra piyasadaki ihtiyacı görerek mobil olarak toptan malzeme dağıtmaya başlayan Kemal ÇELİK bu arada 1989 yılında Eczacıbaşı ile tanışarak Eczacıbaşı’nın bayisi olmuştur. 
İş hayatındaki ilk yıllarında sadece toptan satış ayağı olan Kemal ÇELİK; daha sonraki zaman diliminde yaptığı işin üç sacayağına oturduğunu görerek perakende satış, projeli işler ve toptan satış olarak işini 3 ana bölüm üzerine tesis ederek, kendisini ve çalışanlarını bu yönde geliştirmiştir. 
Şu anda İstanbul’un önemli noktalarında 8 tane EVDEMA (Ev Dekorasyon Mağazaları) ismi altında mağazaları bulunan Kemal ÇELİK, yaklaşık 180 tane çalışanıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, mağazalarını kaba inşaattan sonra bir eve ne lazımsa hepsinin bir arada bulunabileceği önemli noktalar haline getirmiştir. Bu sebeple, şu andaki satışlarını %42’si perakende, %30’u projeli işler ve %28’i de toptan yapmaktadır. 
Uğur Yapı Malzemeleri adıyla kurduğu şirketini uyumlu bir aile şirketi haline getiren Kemal ÇELİK, 2 erkek ve 1 kız babasıdır. 
KONSİAD Kurucu üyeleri arasında yer alan Kemal ÇELİK, halen KONSİAD Yönetim Kurulu Üyesidir.

Merkez Mh. Ateş Sk. Evrim Sit. A2 Bl. No:6 Daire: 3-4 Avcılar
Lütfen bize iletmek istediğiniz mesaj türünü seçiniz.