Bugün : 23 Şubat 2019 Cumartesi
FUAR HAKKINDA

3. KONEXPO Sanayi Fuar Etkinliği

Konya ve Konyalı Sanayici ve İşadamları tanıtım yolunda hak ettiği yerlere gelmenin uğraşısı içinde. 2015 yılı Eylül ayında İstanbul Uluslararası Fuar Merkezi İFM’de Konya rüzgârı esecek. 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan “3. KONEXPO Sanayi Fuar Etkinliği” ayrı bir değer taşımakta.  

 

·         Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında, Avrasya’nın en büyük fuar alanında güçlü bir Konya rüzgârı estirebilmek, yıllardır göç veren Konya’mızın çocuklarını buluşturmak, sılaya göçmüş hemşerilerin ruh derinliklerindeki Konya’yı ortaya çıkarmak için. Bir olup, birlik olup İstanbul’daki Konyalılara destek verip yüzlerini güldürmek için.

·         Konyalı Sanayici ve İşadamlarımızın maddi, manevi, bilgi, beceri, ekonomi ve sosyal alanlarda birlikteliklerini sağlayarak, bu birliktelikten oluşacak maddi ve manevi güçle hem kendi aralarında ve hem de diğer Konyalı hemşerilerine iş kolunda, eğitim kolunda, ekonomi ve sosyal alanlarda yardımlaşmalarını sağlamak için.

·         Binlerce kişiye şehrimizin kültürünü, geleneklerimizi, tarihi ve doğal zenginliklerimizi, sanayimizi, mutfağımızı yerkürenin en büyük şehirlerinden İstanbul’da tanıtma fırsatı bulmak için.

·          Konya’nın nerede ise merkez nüfusu kadar hemşerimizin yaşadığı taşı toprağı değerli bir şehri yakından tanımak, ticari bağlantılar kurup işletmelerimizin birbiriyle tanışmalarına zemin hazırlamak için.

Tarihi ve kültürel geçmişimizi bugünlere taşıyan Selçuklu Başkenti Konya’nın evlatlarınca gerçekleştirilecek olan “3. KONEXPO Sanayi Fuar Etkinliği” ile İstanbul Fuar Merkezi Uluslararası fuar alanındaki 11. Salonda toplam 120 stantta sanayi ve ticaret dünyamızın birbirinden değerli firmaları kendilerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

 

Mirza Group’un ana sponsorluğundaki 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul İFM’de yapılacak olan Sanayisi Kültüründen Gelen”KONSİAD’ın KONEXPO’suna Sizleri; bütün Konyalıları, Karamanlıları, Edirnelileri, Balkan ve Rumelili bütün hemşehrilerimizi, kısacası ülkemizin ve dünyamızın bütün sanayici ve işadamlarını bekliyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz. Saygılarımızla.

 

                                                                                                                                                                                                                                                           Abdullah BAŞCI  

                                                                                       KONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?
Merkez Mh. Ateş Sk. Evrim Sit. A2 Bl. No:6 Daire: 3-4 Avcılar
Lütfen bize iletmek istediğiniz mesaj türünü seçiniz.